KapiBados Loncası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KapiBados Loncası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
selmaa

selmaa

evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:47 am

Haahhahahahahhahaahhahahahahahahha Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Yaa bu çok güzeldiiiiiii
efendi

efendi

evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:49 am

fenerbahçelisin galiba Very Happy

Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş -Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca - 3 sene demiş

- avukatla olursam?

- 5 sene

- doktorla olursam?

- 4 sene

- peki hocam hocayla olursam?

Hoca :
- seni gidi seniii .. sen cennete gitmek istiyorsun galiba...
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:02 am

Tabiki HAYIRRRRRRRRRRRRRRRRRR Allah korusun onebiçim söz öle
G.S ötesi yok......
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:08 am

allah korusun ne demek ya Sad

Adamın biri işten eve gelmiş bir bakmış, karısı başka bir adamla yatakta. Hemen tabancasını almış ve öteki adama:

- ’Madem karımı istiyorsun onu benden erkek gibi al. Seni düelloya davet ediyorum’...

Öteki adam bunu kabul etmiş, ikisi birlikte yandaki odaya girmişler kapıyı kapatmışlar, sonra kadının kocası öteki adama fısıldamış;

- ’Aslında kimsenin canının yanmasına gerek yok, ikimizde havaya ateş edelim sonra ölmüş gibi yere yatalım, karım ilk önce hangimizin yanına koşarsa en çok sevdiği odur’...

Böylece ikisi havaya bir el ateş edip hemen kendilerini yere atmışlar... Kadın silah sesini duyar duymaz koşarak içeri girmiş... Yere yatan iki adama bakmış ve bağırmış.....:

- ’Hayatım çıkabilirsin, ikisi de öldü..!!!!
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:21 am

Kilisede dugunun baslamasina cok az zaman var. Damat rahibin yanina yaklasip fisildar:

- "Bakin. Size verecegim $100 karsiliginda evlilik yeminimizde birtakim degisiklikler yapmanizi istiyorum.. Hani su bana soracaginiz

'Sonsuza dek seveceginize, koruyacaginiza, sadik kalacaginiza yemin ediyor musunuz?' kismi var ya, onu metinden cikarmanizi istiyorum."

Rahip gulumseyerek basini sallar ve damat rahibin avucuna $100 sıkıştırıp iceri doner.

Ve dugun baslar, herkes yerini alir, gelin ve damat rahibin onunde bulusur ve yeminler okunmaya baslanir.

Sira damadin yeminine gelince damadin gozleri hain hain parlar ve rahip damata sorar:

- "....... esinizin daima bir adim gerisinden yuruyeceginize, her emrini ve dilegini yerine getireceginize, her sabah kahvaltisini hazirlayip ayagina kadar gotureceginize, ve ikiniz de yasadiginiz surece baska kadinlara yan gozle bile bakmayacaginiza yemin ediyor musunuz...?"

Tabi damadin bu beklenmedik is karsisinda gozleri faltasi gibi acilir. Saga sola bakar, bir yutkunur.. ve kisik bir sesle:

- "E..eee.. evet efendim"

Ama toren sona erdikten sonra damat hisimla rahibin karsisina dikilir:

- "Bir anlasma yaptigimizi saniyordum!!!!"

Rahip gulumseyerek cevaplar:

- "Esiniz daha iyi para verdi.."
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:50 am

Yeryüzündeki herkes ölür ve Tanrı’nın huzuruna çıkarlar…Tanrı der ki: “Erkekler 2 sıra olsun; bir sırada karıları tarafından yönetilen erkekler, diğer sırada karılarını yöneten erkekler..Ayrıca bütün kadınları cennete aldım; onlar meleklerle birlikte gidecekler şimdi..” Böylece kadınlar gittikten sonra Tanrı erkeklerin karşısına geçer..Bir bakar ki karıları tarafindan yönetilen erkeklerin sırası 100 km.’den uzun; ama karılarını yöneten erkeklerin sırasında sadece bir adam duruyor..Tanrı diğer sıradakilere çok kızar: “Kendinizden utanın!! Sizi bu dünyada güç ve idarenin temsilcisi olarak yarattım ve şuraya bakın, hepiniz güçsüz karaktersiz 100 km.lik bir sürü olmuşsunuz..Bakın bir tek erkek kulum şu yan sırada tek başına gururla dikiliyor..Ondan ders alın! Oğlum, sen anlat bunlara, sen ne yaptın da “karılarını yöneten erkekler” sırasında bir tek sen oldun?” Ve adam cevap verir: – “Bilmem… karım bana burda durmamı söyledi”
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D   evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 4:02 pm

Söyleyemem

Las vegas'ta harika otellerden birinin gece kulübünde sihirbaz nefis bir gösteri yapmış. Arka sırada oturan bir bey bağırarak sihirbaza o numarayı nasıl yaptığını sormuş.
"Söyleyemem!" demiş sihirbaz, "Öğrenirseniz sizi öldürmek zorunda kalırım!..
Kısa bir duraklamadan sonra, "Tamam o zaman karıma söyleyin!"

evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........
» Sohbet etmeyi sevenler buraya
» gel gel müzikler burda batan geminin malları bunlar yetişen alıyor =))))