KapiBados Loncası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KapiBados Loncası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........

+6
duygu2
ceren_dolunay
LaL
scadaman
selmaa
efendi
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
efendi

efendi

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... Empty
MesajKonu: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:17 am

SEVMESEDE ESKİ AŞKLARIM BEN HERKESİN AKLINDA SABAHLARIMMMM.......
selmaa

selmaa

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... Empty
MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:22 am

Herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez.
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:25 am

ne gidenler derdimdir...ne gelenler çaremdir.....gelen birşey katmaz giden birşey eksiltmez.....Gel yada gelme artk hiç FARKETMEZ Smile Smile Smile Wink Wink
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:31 am

Boşyere canı yanmaz insanın. Ya bir eksiklik vardır geleceğe dair, ya da bir fazlalık geçmişten gelen..Smile
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:34 am

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye İşte ben onlardan değilim Ben sensiz de yaşarım;Ama seninle bir başka yaşarım....Very Happy
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:39 am

Arzular başka şey Hatıralar başka. Güneşi görmeyen şehirde, Söyle, nasıl yaşanır?
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:42 am

Gelenede Gidenede EYVALLAHIM Var
Gelmişede Geçmişede Saygımız Var
Bu Saatten Sonra Kimsenin Hayatı Beni İlgilendirmez Benimkide Kimseyi !....
Bu Hayat Benimse Eğer;
Cidden Yaşamaya Değer !....
scadaman

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:45 am

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.
Yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalanan.
Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan.
Benim sevgim mezara kadar olandan

selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:45 am

Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır.. Yaşamak; 'sevilmeyi hakeden birine yaşamını harcamaktır...
scadaman

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:46 am

Ne dil yeter seni anlatmaya,
Ne göz kıyar sana bakmaya,
Ne ellerim dayanır sana dokunmaya,
Ne kollarım uzanır seni sarmaya
Hiç ömür yeter mi?
Bir sen daha bulmaya bitanesi
scadaman

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 6:48 am

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum.

efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:03 am

Aldanma Hayatın Cilvelerine Herşey Bahane Görünüşüm Serseri aMa Gönlüm Şahane.
LaL
Admin
LaL

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:06 am

Beni Bitirmeye Gücünüz,Bittiğim Günü Görmeye Ömrünüz Yetmez Wink
https://kapibados.yetkin-forum.com
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:08 am

Hava Attığın Yerde KUZEY Ruzgarım Eser.
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:10 am

''Şimdi aynı bardaktan su içemiyoruz! Bunu ben biliyorum, Su biliyor, Bardak biliyor; Bir sen bilmiyorsun!''
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:14 am

selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:16 am

Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması...
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:19 am

selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:23 am

"Tebessüm en mutlu anlarımda bir dert içimde, gülsem kahkaham sırıtır tebessümlerin içinde, anlatsam derdimi anlatamam ki… herkesin güldüğünü bilmek kolay ama kimsenin ıslanmadı ki gözleri benim kadar"
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:24 am

selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:29 am

Evet ne güzeldir şu edebiyat; Edebiyattanda daha güzeli edebi hayat....
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:31 am

selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:33 am

efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 7:36 am

Anladim ki ben sende bi rüzgardim estim gectim. Ama şunu unutma... Sende bende bir rüyaydin uyandim bittin...

kuzey rüzgarı Very Happy
ceren_dolunay

ceren_dolunay

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... EmptySalı Ekim 26, 2010 3:15 pm

düşünüyorumda düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken beni düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum.Very Happy Very Happy Very Happy [i][b][left][b][i]

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Burdan Devam Edelim
» evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D
» AŞK HİKAYELERİ - Başka başlık açmayalım dağınık olmasın :)
» Herkes kendini bu bölümde tanıtsın
» Sigara.. (Herkes Okusun) Özellikle 1 kişi :)