KapiBados Loncası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KapiBados Loncası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........

+6
duygu2
ceren_dolunay
LaL
scadaman
selmaa
efendi
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
efendi

efendi

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:36 pm

Gidenin gitmesine kalan ses çıkarmıyorsa,kalan çoktan terketmiştir aslında...
LaL
Admin
LaL

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 4:58 pm

efendi demiş ki:
Gidenin gitmesine kalan ses çıkarmıyorsa,kalan çoktan terketmiştir aslında...
Tuttum Smile
https://kapibados.yetkin-forum.com
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 5:00 pm

daha ne tutcağın sözler olcak bekle gör Very Happy

Cartımın curtu , falanımın filanısın .. Değerin yok gözümde , sende artık benim için yalanın dolanısın xD
scadaman

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 6:03 pm

madem günün sözü bir tanede benben ACIKTIM HEMDE ÇOK Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptySalı Ekim 26, 2010 6:07 pm

scadaman demiş ki:
madem günün sözü bir tanede benben ACIKTIM HEMDE ÇOK Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

buda benim sözümdr Very Happy

İnadını bırak insafa gel Serserin oldum, Sersefil oldum Geçmişi sil at geleceğe bak Gel benim olda bitsin azap
LaL
Admin
LaL

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 3:33 am

İnsan inandığı şeyler için muhteşem hatalar yapabilir.
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 4:04 am

Kuşa "uçmα" , bαlığα "yüzme" demek gibidir. "seni cok seviyorum" diyene, "αrkαdαş kαlαlım" demek !
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:00 am

Birini gerçekten seviyorsan bırak gitsin. Eğer geri dönerse senindir. Dömezse zaten hiç senin olmamıştır.....
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:03 am

Dünya Bile 2 Yüzlü.. Bi Tarafı Gündüz Bi Tarafı Gece Eee içindekiler mi NormaL olacak.!xdxd
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:06 am

Deniz ya kudurmalı ya durulmalı, hançer ya sonuna kadar saplanmalı ya kınında durmalı.
Sevecekse insan ya ölümüne sevmeli, ya da hiç...
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:11 am

Unut ßeni aRıyOrsan .. Soquk Su iç YanıOrsan .. Durmaa .! awuCunu yaLa Sana DöneCeqimii SanıyorSan ;D
LaL
Admin
LaL

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:15 am

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:17 am

Hayat Yaşandığı Kadar Vardır. Gerisi Ya Hafızalardaki Hatıra Ya Hayallerdeki Ümittir.
Hüsranı İse Birtek Yerde Kabul Ediyorum. Yaşamak Varken Yaşayamamış Olmakta.
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:18 am

Pişman değilim ! Çünkü ben sevdikçe sen hep canımı yaktın. Kαlmαyα ise sebebin çoktu; amα sen hep gitmeye bαhαne αrαdın..
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:22 am

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler.
Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma.
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:26 am

Önemli olan SENİ SEVİYORUM demek değil O kelimenin anlamını bir ömür boyu SEVDİĞİNE Hissettirebilmektir...
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:33 am

HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:37 am

Değer VermeyenLerin Boş Kalmaz YanLarı , Demek ki Herkes Hep Aynı Geminin MaLLarı .. (:
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:45 am

Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:47 am

ayıp oluyo selma şarkı sözlerinim yazıyosun arttık Very Happy

Önce sevdiğiniz terkeder sizi sonra tek sığınağınız uyku. Ne sevdiğiniz gelir ne uykunuz. .
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:53 am

Bir kat daha yok sevgi katından başka,tat bulamadım alemde tadından başka,dunya da ne bir tac ne de bir tat,ebedi saltanatindan baska.Ozluyorsa ozlenen ozlemek guzeldir,donecekse beklenen beklemek güzeldir, seviyorsa sevilen iste o herseye bedeldir.Eger kalbim seni unutacak kdr adi ise,ellerimde onu parcalayacak kdr asildir.Ben senin dun sevmedim,cunku dun bitti,ben seni bugünde sevmedim cünkü bugünde bitecek,ben seni yarin sevdim cunku yarinlar hic bitmeyecek.

Yaa ne alakası var hem şarkı sözleride zaten güzel sözlerin bir araya gelmesi değilmi.....
Nolduuuu sen daramı düştün ben nerden yazıyom dieemi araştırıyon yoksaaaaa bom
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:55 am

bende sıkıntı yok ben dara düşmem sevdğim bi şarkı bahadan Very Happy

Hiç Görmediğim Bir Sevinç; Kapına Geldim... "Kim O" De Yeter ki; Sen Kim Olmamı İstiyorsan O Olmaya Geldim...
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 5:58 am

Ozaman devammm..

benim yalnızlığım seni getirmeli gecelerde.ılık bir yaz gecesi katran karası yüzün. kah yaşanmışlığa, kah yaşanacaklara bir küfür savurmalı kafa tutmalı dalga dalga vurmalı gerçekler yüzüne dönüp ardına bakmalı korkmamalısın bir kez daha, bir kez daha demelisin(Hüzün evine döndü.)
efendi

efendi

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:02 am

ok lets go

Seni benim kαdαr çok sevenden nefret ediyorum demiş Şαirin biri ..Oysα ben diyorum ki;tαnımıyorum seni benim kαdαr çok seveni..
selmaa

selmaa

MesajKonu: Geri: herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........   herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo......... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ekim 27, 2010 6:06 am

sevmek kolaydır.sevilmek zordur.mühim olan sevmek değil sevilmeye laik olmaktır

herkes burda toplasın güzel sözleri başka konu açmadan devam edelim sonra modların toparlaması zor oluyo.........
2 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Burdan Devam Edelim
» evet arkadaşlar en güzel fıkralarınızı buraya yazıp hikayelerde şiirlerde ağlayıp burda gülebilir.....:D
» AŞK HİKAYELERİ - Başka başlık açmayalım dağınık olmasın :)
» Herkes kendini bu bölümde tanıtsın
» Sigara.. (Herkes Okusun) Özellikle 1 kişi :)