KapiBados Loncası
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KapiBados Loncası

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

böyle sevdim seni

2 posters
YazarMesaj
efendi

efendi

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 5:54 am

ben seni kocamn bir yürekle sevdim.gözlerim degil yüregimdi seni gören sen damarlarımdaki kana karışıp geldin oturdun yüregime bir başka yerde olamazdın zaten sen benim en degerli yerimde yüregimde olmalıydın orada kalmalıydın çok aşka ev sahipligi yapan bu yürek ilk kez bu kadar kabullendi seni herhangi bir konuk değildin artık bu yüzden ne agırlama ne faslı vardı neden ugurlama o yüregin gerçek sahibiydin şimdi sonbahar kışa giriyoruz ya ben dört mevsim baharı yaşadım seninle çicek çicek açtın yüregimde gökkuşagı zayıf kaldı senin renklerin karşısında taze bir yaprak gibi yeşildin açelyaydın pembeliginle üzerine çig taneleri düşmüş sarı güldün kırmızıydın bir ateş gibi ve maviydin en cok bu renkle anmayı sevdim seni deniz tutkundum denizi sensiz senide denizsiz düşünemezdim seni severken dünyayıda sevdim ben insanlarıda kendime bile dar gelirken içinde herkese yer olan bir hayatın sahibiydim artık en kızgın en tahammülsüz oldugum anlarda bile seni düşünmek yetti bana içimdeki sevinc yüzüme yansıdı güldüm beni güldüren senin sevgindi ve ben kaygısız içten gülüşün nedemek oldugunu nasıl bir güzel şey oldugunu anladım seninle..

herşeye ragmen sevdim seni güçlüydüm ve aşamayacıgım hiçbir zorluk yoktu koca bir kente koca bir ülkeye kafa tuıtabilirdim sen elimden tuttugunda patlamayta hazır bir volkan gibi hissederdim kendimi menzil sendin ve ben o menzile ulaşmak için önüme herşeyi yokedebilirdim sana ulaşmamı engelleyecek herşeyi erittirdim kül ederdim sana ulaştıgımdaysa sakin bir göle dönüşürdüm ve o göle bir tek sen girebilrdin

sevdim ve hayrandımda herhalin çekti beni duruşunu uyumanı gülmeni kızmanı şaşkınlıgını saflıgını kurnazlıgını çocuklugunu olgunlugunu sevdim sesinide sevdim suskunlugunuda kücük oyunlarını kaprislerini sitemlerini korkularını sevdim seni ve o doyumsuz sevdanı ^^ucarı^^^^sevdanı anlatacak kelime bulamadım cogu zaman sıgmadın cümlelere ve hiç bir cümle seni yeterince tarif edecek kadar derin olmadı

seni severken yorulmadım çünkü sen yaşam kaynagımdın hergün yenilendim seninle çogaldım büyüdüm eksik kalan neyim varsa tamamladın ölmeyecekdim çünkü sen ölmezligin ta kendisiydin

sevdim işte ötesi yok

MEHMET ÇOŞKUNDENİZ-AŞK BİZE YAKIŞTI KİTABINDAN ALINTIDIR İYİ OKUMALAR (TAVSİYE EDERİM)
RouGe

RouGe

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:05 am

Kitabın geneli çok güzel. Bu paylaşım da direk olarak güzel oluyor tabi ki.
efendi

efendi

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:06 am

RouGe demiş ki:
Kitabın geneli çok güzel. Bu paylaşım da direk olarak güzel oluyor tabi ki.

okudunuz yani mehmet çoşkundenizin herkitapı güzel
RouGe

RouGe

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:09 am

Evet, tarzım dışında olmasına rağmen beğendiğim bir kitaptır.
efendi

efendi

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:09 am

RouGe demiş ki:
Evet, tarzım dışında olmasına rağmen beğendim.

teşekkürler ozaman öbür hikayelerime bir göz atın en çok nette tanışan çifte bakarsınız sevinirim
RouGe

RouGe

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:11 am

Tamam şimdi onu okuyorum o halde Smile
efendi

efendi

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:14 am

RouGe demiş ki:
Tamam şimdi onu okuyorum o halde Smile

teşekkürler ipekti dimi Very Happy
RouGe

RouGe

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:19 am

Evet İpek senin neydi Smile
efendi

efendi

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:22 am

RouGe demiş ki:
Evet İpek senin neydi Smile

kuzey...........memnun oldum ipek
RouGe

RouGe

böyle sevdim seni Empty
MesajKonu: Geri: böyle sevdim seni   böyle sevdim seni EmptySalı Ekim 26, 2010 6:26 am

Bende memnun oldum Smile

böyle sevdim seni
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NE KADINLAR SEVDİM ZATEN YOKTULAR
» Gel artık özledim seni
»  Seni Beklediğim Kadar -Bunuda Mutlaka Okuyun-